Wieża Wodna. Co Nawiedza To Miejsce?!

wieża wodna

Stara wieża wodna to jedyna pozostałość po dawnej lokomotywowni. Obiekt ten wyróżnia się na tle innych tego typu budowli, ze względu na swój specyficzny wygląd. Wieża jest zbudowana na planie trójkąta ze ściętymi narożami, w części zbiornikowej obłożona drewnem. Miejsce to również skrywa swoje mroczne sekrety, które skłoniły nas do udania się w okolice tego obiektu, aby sprawdzić czy uda nam się tutaj zarejestrować jakieś zjawiska paranormalne.

Jeśli chodzi o historię samego miejsca to tutaj już o tym pisaliśmy. Sama wieża powstała prawdopodobnie wraz z otwarciem lokomotywowni. Próżno szukać dziś dawnych zabudowań po tym obiekcie, prócz wspomnianej już wieży i małego budynku obok, który mógł być z nią powiązany. Miejsce to również skrywa swoje mroczne tajemnice, o których dowiedzieliśmy się wśród miejscowych. Podobno organizowano tutaj jakieś podejrzane spotkania, a jedno z nich miało zakończyć się tragicznie.

wieża wodna

To co udało nam się zarejestrować w tym miejscu ewidentnie wskazuje na to, że wydarzenia te faktycznie mogą być prawdziwe. Pomijając już same urządzenia, które wykorzystaliśmy w celu zbadania tego miejsca pod kątem zjawisk paranormalnych, jedna sytuacja zaważyła na tym, że nasze przypuszczenia okazały się słuszne. Coś postanowiło nam się zamanifestować w sposób naoczny, rzucając czymś ciężkim w dach opuszczonego budynku. Na naszym nagraniu doskonale słychać ten moment. Początkowo byliśmy pewni, że ktoś robi żarty, jednak po sprawdzeniu całej okolicy nie zauważyliśmy nikogo.

Sprawdź więcej opuszczonych miejsc


ZOBACZ WIĘCEJ

Social Media


Facebook


Twitter


Youtube


Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top