Zapomniany Dom na skraju wsi – Coś było w piwnicy!

zapomniany dom

Zapomniany dom na końcu pewnej wsi. Sam obiekt został opuszczony kilkanaście lat temu, i od tego momentu nikt nie postanowił w nim zamieszkać. Budynek jest w miarę dobrym stanie, a wewnątrz pozostało sporo pozostałości po dawnych właścicielach. Już na samym wejściu do tego opuszczonego domu poczuliśmy, że coś jest nie tak. Czuliśmy dziwne poczucie obserwacji, mimo że w środku nikogo nie było. Byłem pewny, że i tym razem uda nam się zarejestrować zjawiska paranormalne i się nie myliłem! Zastanawia mnie jednak fakt, że cała aktywność skupiała się w piwnicy opuszczonego budynku. Dlaczego? Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że w piwnicy ktoś miał popełnić samobójstwo!

ZOBACZ FILM Z TEGO OPUSZCZONEGO MIEJSCA

YouTube SRC Urbex

Kolejny opuszczony dom, który odwiedziliśmy w ostatnim czasie. Nie oznacza to jednak, że budynek nie wyróżnia się od innych. Każde miejsce, w którym mieszkali kiedyś ludzie pisze swoją wyjątkową, indywidualną historię i w tym przypadku było nie inaczej.

Pozostałości po dawnych właścicielach i dziwna energia w piwncy

Po wejściu do środka zauważyliśmy, że w budynku nadal pozostało sporo przedmiotów po dawnych właścicielach. Poza tym jak już wyżej wspomniałem, na samym wejściu poczuliśmy dziwne uczucie, tak jakby ktoś był w środku i nam się przyglądał. Po sprawdzeniu wszystkich pomieszczeń nie zastaliśmy nikogo, a jednak to uczucie z nami pozostało. Nie chcieliśmy wysnuwać zbyt pochodnych wniosków, ale byliśmy wręcz pewni, że w tym opuszczonym domu uda się zarejestrować zjawiska paranormalne, i jak pokaże nasze śledztwo nie myliliśmy się.

zapomniany dom
zapomniany dom
zapomniany dom

Zastanawia jednak to, że cała energia paranormalna skupiała się w piwnicy tego zapomnianego domu. Dlaczego? Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że w piwnicy miało dojść do samobójstwa, jednak nie jesteśmy w stanie potwierdzić tych informacji. Niewątpliwe samo śledztwo paranormalne wskazało bardzo dużą energię w tym miejscu, dlatego nie możemy wykluczyć, że doszło tutaj faktycznie do dużej tragedii. W dodatku sama piwnica wyglądała tak, jakby ktoś zrobił tam częściowo pomieszczenie mieszkalne. W tym miejscu wspomnę również o tym, że kiedy byliśmy na górze opuszczonego domu, z dolnej kondygnacji dobiegały dziwne hałasy, jakby czyjeś kroki, jednak gdy to sprawdziliśmy nikogo nie było. Był to człowiek czy zjawisko paranormalne? Zobacz nasz film z tego miejsca, i daj znać w komentarzu co Ty sądzisz o tych wydarzeniach.

SPRAWDŹ WIĘCEJ OPUSZCZONYCH MIEJSC


ZOBACZ WIĘCEJ

Social Media


Facebook


Twitter


Youtube


Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top