Opuszczony Dom w Raciborzu. COŚ Manifestowało Swoją Obecność!

opuszczony dom w raciborzu

Opuszczony Dom w Raciborzu miejsce wydawałoby się zupełnie normalne, nie przykuwające szczególnej uwagi, ale to tylko pozory. Po wejściu do środka sytuacja diametralnie ulega zmianie!

ZOBACZ FILM Z TEGO MIEJSCA

Miejsce nieprzyjemnych doświadczeń

W miejscu tym bywaliśmy już kilkukrotnie, i za każdym razem atmosfera wydawała się dziwna i przytłaczająca. Pozostałości po dawnych mieszkańcach, w tym rzeczy osobiste (zdjęcia, dokumenty) powodowały że klimat miejsca jeszcze bardziej się udzielał, co po części spowodowało że postanowiliśmy w tym miejscu przeprowadzić bardziej dogłębne śledztwo, i sprawdzić czy kryje w sobie jakąś energię.

opuszczony dom w raciborzu

Jednak to nie jedyny powód takiego postanowienia. Wielu ludzi prosiło nas, abyśmy jeszcze raz wrócili do tego miejsca, a dodatkowo kilka osób postanowiło się z nami podzielić swoimi odczuciami będąc w tym opuszczonym domu.

Dziwne było to, że relacje niezależnych od siebie osób były bardzo spójne. Hałasy wewnątrz domu, kroki czy dźwięki, to tylko niektóre z anomalii, które rzekomo występowały w tym opuszczonym domu.

Opuszczony Dom w Raciborzu… raczej nie do końca

Postanowiliśmy nie czekać z tą sprawą i przyjrzeć się temu miejscu jeszcze raz. Wspólnie z Pawłem, który również prowadzi swój kanał na YouTube – Urbex Forgotten By Time, udaliśmy się do tego opuszczonego domu. Widać było, że czas działa na niekorzyć tego miejsca, zresztą jak zwykle w przypadku opuszczonych miejsc. Po wstępnych oględzinach przeszliśmy do działania.

Już od początku dało się słyszeć dziwne dzwięki, które wydobywały się z wnętrza domu. Wcześniej wykluczyliśmy wszystkie czynniki, które mogłyby nam przeszkodzić w badaniu tego miejsca.

Po rozstawieniu kamer na parterze budynku, udaliśmy się na piętro, gdzie postanowiliśmy się trochę wyciszyć i wysłuchać ewentualnych dźwięków nie pasujących do tego miejsca. Dźwięków nie zarejestrowaliśmy, jednak pojawiła się inna anomalia.

opuszczony dom w raciborzu

Światło latarki, którą pozostawiliśmy na dole zaczęło przygasać, po czym znowu się rozjaśniało. Bateria została wcześniej w pełni naładowana, dlatego do głowy przyszło nam inne wyjaśnienie tej sytuacji. Coś próbowało pobierać energię z tego urządzenia!

Religia powodem manifestacji

Ewidentnie było widać, że energia ta skupia się na parterze opuszczonego domu, dlatego postanowiliśmy kontynuować dalsze badania własnie tam. Podczas całej naszej eksploracji, miernik pola elektromagnetycznego nie zareagował ani trochę, do czasu…

W jednym z pokoi znajdowała się Biblia, a dokładniej nowy testament. Paweł, który mi towarzyszył w tej wyprawie postanowił przeczytać kilka wersów. Ledwo zaczął czytać kiedy miernik, który przez całą naszą wyprawę nie reagował, teraz wskazywał wartości, które pokazywały że w pokoju tym nagle pojawiło się pole elektromagnetyczne.

Aplikacja, której używał Paweł wypowiadała słowa, które były bardzo spójne i pasujące do aktualnej sytuacji. Powiem szczerze, że nie jestem przekonany do tego typu wynalazków, jednak w tym momencie mnie to zaskoczyło.

Czy To Duch Samobójcy?

Po opublikowaniu naszego filmu, który możecie zobaczyć wyżej, w jednym z komentarzy pojawiła się informacja, że w tym domu powiesił się człowiek. Do sytuacji mogło dojść faktycznie, ponieważ w pomieszczeniu, gdzie rzekomo doszło do tej tragedii było sporo wypalonych zniczów. Wyjaśniało by to wtedy wszystkie te anomalie, które występują w tym domu.

 

ODWIEDŹ NAS RÓWNIEŻ W SOCIAL MEDIACH


Facebook


Youtube


Instagram

ZOBACZ WIĘCEJ OPUSZCZONYCH MIEJSC!


OPUSZCZONE MIEJSCA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top