przeklęty dom Pod Rybnikiem. Tutaj Straszy!

przeklęty dom


Opuszczony wiekowy dom, ukryty w gąszczu na skraju wsi. Jakieś trzy lata temu w budynku tym znaleziono ciało właściciela. Zmarł w łóżku, które stoi tam do dziś, a jego zwłoki zostały odkryte po trzech dniach od śmierci. Czy zjawiska paranormalne, które zarejestrowaliśmy w tym opuszczonym domu to efekt tych wydarzeń?

ZOBACZ FILM Z TEGO MIEJSCA

YouTube SRC Urbex

Opuszczone domy to coś co lubimy eksplorować najbardziej, a dodając do tego nieciekawą przeszłość miejsca, bądź tragedię mamy idealne podłoże do tego, aby zarejestrować ciekawe zjawiska paranormalne. W tym wypadku było nie inaczej…

W tym opuszczonym budynku, a dokładnie na łóżku które zachowało się tam do dnia dzisiejszego znaleziono zwłoki właściciela. Z informacji jakie udało nam się pozyskać doszliśmy do wniosku, że zmarł spokojnie po prostu się nie budząc. Jego ciało zostało odkryte po trzech dniach od śmierci. Wiadomości te pozwoliły mi wstępnie przypuszczać, że jeżeli coś ma nawiedzać to miejsce to raczej nie on. Zazwyczaj osoby, które zmarły łagodną śmiercią, bądź spodziewali się jej w jakimś stopniu nie mają powodu, aby błąkać się po ziemi, chociaż oczywiście są wyjątki.

przeklęty dom
Na tym łóżku zmarł
przeklęty dom
Pozostałości kredensu w kuchni

Co nawiedza to opuszczone miejsce?

Prawdopodobnie nie jest to zmarły właściciel, a moje przypuszczenia okazały się słuszne po tym, co zarejestrowaliśmy na kamerze SLS. Kiedy udałem się do kuchni, a przynajmniej tego co z niej pozostało, udało mi się zarejestrować dwie postacie siedzące przy stole, a kolejną trzecią stojącą nad nimi.

Jedna z wspomnianych postaci przy stole

Dlaczego skupiały się wyłącznie przy tym stole? Skąd się wzięły? Niestety tego nie jestem w stanie do końca określić. Dom wygląda na bardzo wiekowy, a jego przeszłość mogła być bogata w różne wydarzenia, również te tragiczne w skutkach. Wydaje mi się, że sam budynek mógł powstać jeszcze przed II wojną światową, biorąc pod uwagę rozmieszczenie pomieszczeń i chlew, który bezpośrednio przylega do budynku mieszkalnego. Zobacz nasz film z tego miejsca i daj znać co Ty sądzisz o tej sytuacji? Być może Twoje sugestie rzucą nowe światło na te wydarzenia?

SPRAWDŹ WIĘCEJ OPUSZCZONYCH MIEJSC


ZOBACZ WIĘCEJ

Social Media


Facebook


Twitter


Youtube


Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top