Przeklęte gospodarstwo w polu. Nie wchodź tutaj po zmroku!

nawiedzone gospodarstwo śląsk

Opuszczone, zapomniane i chylące się ku upadkowi gospodarstwo leżące na uboczu, pośrodku pola. Już sama sceneria tego miejsca powoduje, że wokół niego roztacza się aura grozy. Wydarzenia, które nas spotkały w środku sprawiają, że bez oporu możemy mu przypisać miano nawiedzonego!

ZOBACZ FILM Z TEGO MIEJSCA

YouTube SRC Urbex

Miejsce to okazało się dla nas przełomowe pod wieloma względami. Pierwsza poważna współpraca z inną grupą działającą na YouTube, nasze przełamanie się w kwestii badania zjawisk paranormalnych (wcześniej mieliśmy opory ze względu na wiarę) oraz co najważniejsze zarejestrowanie zjawiska nadprzyrodzonego, które prawdopodobnie uchodzi za najbardziej wiarydogne i najlepiej udokumentowane w Polsce. Wszystkie te wydarzenia rozgrywały się rok temu, a teraz postanowiłem tam powrócić, i powiem krótko było niemniej ciekawie.

nawiedzone gospodarstwo śląsk
Nawiedzone gospodarstwo o zmroku

Po dotarciu na miejsce okazało się, że poddasze budynku się zawaliło, natomiast sam parter uratowały prawdopodobnie betonowe stropy, jednak i tutaj widać, że cały obiekt chyli się ku upadkowi, a jego koniec jest kwestią czasu.

Po wejściu do środka, które okazało się bardzo ryzykowne odrazu uderzyła mnie ta sama atmosfera, której doświadczyliśmy rok temu. Miałem nieodparte uczucie, że nie jesteśmy tutaj sami, i oczywiście nie mam na myśli żywych osób. Po przebadaniu miejsca miernikiem pola elektromagnetycznego, który momentami wskazywał wartości, postanowiłem przeprowadzić sesję evp oraz skorzystać z aplikacji wykorzystującej magnetometr telefonu. Po załamaniu się pola magnetycznego w danym miejscu, aplikacja generuje słowa, które wskazują na obecność nieznanej nam energii.

Po rozpoczęciu sesji i po zadaniu pytania: „Czy ktoś lub coś nie pozwala Ci się z nami skontaktować?” poprzez aplikację padło słowo „Tak” . Myślę, że nie jest to przypadek, ponieważ rok temu wysnuliśmy wnioski, że w miejscu tym przebywa dusza zmarłego właściciela, którą blokuje silniejsza od niej energia. Sesja ta okazała się po części potwierdzeniem naszych wcześniejszych przypuszczeń i jasno wskazuje na to, że miejsce to jest aktywne paranormalnie.

Tego typu sytuacji spotkało nas tam więcej. Zobacz wszystkie filmy, które zrealizowaliśmy w tym miejscu, również z ekipą KRYPTONIM GHOST .

YouTube Kryptonim GHOST
YouTube SRC Urbex

ZOBACZ WIĘCEJ OPUSZCZONYCH MIEJSC

SOCIAL MEDIA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top