Opuszczony Ośrodek w Górach z Sarnami

opuszczony ośrodek wypoczynkowy w górach

ZOBACZ FILM Z TEGO MIEJSCA

https://www.youtube.com/watch?v=m2HxHIGL5CE&t=694s

Opuszczony Ośrodek Wypoczynkowo – Szkoleniowy, położony na stoku góry, zachwyca pięknym widokiem na pasmo Beskidu Śląskiego. Z daleka widać malownicze szczyty i zielone doliny, które zapierają dech w piersiach. Mimo że obiekt nie jest już użytkowany, nie jest zupełnie opuszczony. Wokół niego żyją sarny, które cieszą się spokojem i ciszą. To wyjątkowe miejsce, które kryje w sobie wiele historii i tajemnic.

opuszczony ośrodek wypoczynkowy w górach

 

Miejsce to oferowało 120 miejsc noclegowych w pokojach o różnym standardzie: od 4-osobowych z łazienką na korytarzu, po 2-osobowe i apartamenty z pełnym węzłem sanitarnym. Wszystkie pokoje były usytuowane od strony południowej obiektu, co zapewniało piękny widok na okoliczne miasto i pasmo Beskidu Śląskiego. Miejsce to było idealne na organizację różnego rodzaju szkoleń i konferencji, ale także na wypoczynek i rekreację. Niestety, nie wiadomo dokładnie, kiedy obiekt przestał funkcjonować. Ostatni ślad aktywności, jaki znaleźliśmy w środku, to data z 2016 roku, więc można przypuszczać, że obiekt został opuszczony na przełomie 2016 i 2017 roku.

Opuszczony ośrodek nie wyróżniał się niczym nadzwyczajnym w porównaniu do innych tego typu obiektów. Nie było tam śladów poważnej dewastacji, a wszelkie zniszczenia na które natrafiliśmy były spowodowane wilgocią i czynnikami naturalnymi. Największą niespodzianką były sarny, które żyły w okolicy i nie bały się nas. W piwnicy odkryliśmy trochę starych sprzętów, jak piec czy bojlery. To było dziwne, bo ośrodek był opuszczony od dawna. W pokojach nie pozostało za wiele, prócz sofy i starego telewizora, które dodawały uroku tym pomieszczeniom i świadczyły o dawnej świetności tego opuszczonego ośrodka w górach.

opuszczony ośrodek wypoczynkowy w górach

opuszczony ośrodek wypoczynkowy w górach

opuszczony ośrodek wypoczynkowy w górach

Więcej Opuszczonych Miejsc

OPUSZCZONE MIEJSCA

Social Media

Facebook Twitter Youtube Instagram

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top