Opuszczony DOM NA ŚLĄSKU – TUTaj Wydarzyła się TRAGEDIA!

opuszczony dom śląsk
Opuszczony, niepozorny, wielorodzinny budynek nie przykuwa do siebie szczególnej uwagi. Jednak kiedy zagłębimy się w jego historii okazuje się, że to opuszczone miejsce było świadkiem przerażającej tragedii i to być może nie jednej. Zapraszam Cię do szczegółowej relacji z naszej wyprawy do tego dziwnego, i jak się zresztą okazało także i nawiedzonego domu na przedmieściach pewnego śląskiego miasta.

ZOBACZ FILM

Nie będę się rozpisywał nad szczegółową historią tego miejsca bo niestety dokładnego przebiegu wydarzeń nie znam. Z tego co udało mi się ustalić część mieszkańców tego budynku zmarła, a reszta wyjechała. O miejscu tym zrobiło się głośno za sprawą innych eksploratorów, którzy je odwiedzili. Wydawać by się mogło, że to nic nadzwyczajnego, ot zwykły opuszczony dom, ale nie tym razem. Każda z osób, która odwiedziła ten opuszczony budynek stwierdziła, że jest to dziwne miejsce, a wewnątrz dzieją się niepokojące rzeczy. Dodam, że ludzie Ci nie są zafascynowani zjawiskami paranormalnymi tak jak my, i ich zwyczajnie tam nie szukali. Mimo to spotkało ich tam wiele nieprzyjemnych zdarzeń, których nie mogli do końca racjonalnie wyjaśnić. Kiedy dowiedzieliśmy się o tym wszystkim postanowiliśmy się tam wybrać, aby głębiej przyjrzeć się temu co kryje ten opuszczony dom.
20230603_211554
20230603_211631
20230603_212700
opuszczony dom śląsk

OPUSZCZONY DOM ROZKŁADAJĄCYCH SIĘ ZWŁOK

Opuszczony dom na śląsku jak się okazało skrywał w sobie mroczne, przerażające, a równocześnie przykre wydarzenie. Na ostatnim piętrze tego budynku, w jednym z mieszkań jakiś czas temu odkryto zwłoki, prawdopodobnie osoby bezdomnej, które znajdowały się w zaawansowanym rozkładzie. Podczas naszej eksploracji można jeszcze zauważyć pozostałości taśmy policyjnej, oraz śladów tego rozkładu. W pomieszczeniu tym do teraz unosi się bardzo nieprzyjemny zapach, dlatego starałem się omijać to miejsce dla własnego bezpieczeństwa i zdrowia. Ogólnie w całym obiekcie czuć dziwną i nieprzyjemną aurę, która z każdą minutą coraz bardziej nam się udzielała.
JAKIE ZJAWISKA PARANORMALNE UDAŁO NAM SIĘ ZAREJESTROWAĆ?
Jeśli chodzi o kwestie paranormalne to miejsce pod tym względem również zaskoczyło. Zaczynając od parteru, i mieszkania po prawej stronie, w którym mieszkała starsza kobieta zaczęły się pojawiać pierwsze sygnały, które świadczyły o tym, że coś jest na rzeczy. Kiedy weszliśmy do pokoju, który okazał się sypialnią, poczułem na swoich plecach zimny dotyk. Oczywiście nikogo za mną nie było, co mnie lekko zdezorientowało, ale nie przeraziło. Również w tym samym mieszkaniu, ale w kuchni udało nam się zarejestrować na SLS postać stojącą przy krześle. Czy była to dawna mieszkanka? Tego do końca nie mogliśmy wykluczyć.
Jeśli chodzi o pozostałą część tego opuszczonego budynku, to wejście na piętro mieliśmy utrudnione ze względu na brak schodów. Postanowiliśmy jednak nie odpuścić, i dostać się na wyższe kondygnacje po drzwiach, które ustawiliśmy zamiast schodów. Miałem wrażenie, że im wyżej byliśmy tym więcej rzeczy się zachowało. Trafiliśmy m.in. na kosiarkę, meble, łóżka i wiele innych przedmiotów codziennego użytku. Najciekawiej, a równocześnie najbardziej mrocznie było na ostatnim piętrze, gdzie w jednym z pokoi znaleziono rozkładające się zwłoki osoby bezdomnej. Do teraz w pomieszczeniu tym pozostały ślady po tym przykrym wydarzeniu, oraz okropny zapach, którego nie chciałem czuć, dlatego nie wchodziłem w głąb. Tutaj także udało nam się zarejestrować aktywność paranormalną, która była w tym miejscu najsilniejsza. To coś co egzystuje w tym pomieszczeniu kazało nam wyjść, a przynajmniej taką odpowiedź usłyszeliśmy poprzez Ghost Tube. Udało nam się również dwukrotnie wygenerować postać kobiety, która wyglądała dość mrocznie. Czy to ona nas tam nie chciała? A może to duch osoby bezdomnej nie może zaznać spokoju? Tego nie byliśmy w stanie określić. Zapraszam Cię do obejrzenia naszego filmu z tego miejsca. Być może Tobie uda się wychwycić coś, co nam umknęło? Daj nam znać w komentarzu co sądzisz o tym miejscu, i tragedii która miała w nim miejsce.

ZOBACZ WIĘCEJ OPUSZCZONYCH MIEJSC

Kliknij tutaj

1 komentarz

  1. I’m really impressed with your writing skills and also with the layout on your weblog. Is this a paid theme or did you customize it yourself? Either way keep up the nice quality writing, it is rare to see a nice blog like this one today..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top