Nawiedzone Kino Uciecha – Kontakt Z Zamordowanym!

nawiedzone kino

Opuszczone kino „Uciecha” w Czeladzi to obecnie cień swojej dawnej świetności. Dzisiaj to miejsce nadaje się idealnie na scenerię filmu grozy. Opuszczony budynek ma również swoją mroczną i przerażającą historię. Na tyłach opuszczonego kina doszło do morderstwa nastoletniego Damiana, który według wielu relacji ma nawiedzać ten obiekt. My oczywiście wybraliśmy się, aby zbadać tą sprawę, a to co zarejestrowaliśmy może potwierdzać te teorie!

Zobacz film z tego miejsca

YouTube – SRC Urbex

Nawiedzone Kino i jego Przykra Historia

Budynek opuszczonego Kina „Uciecha” w Czeladzi jest z pewnością fascynującym obiektem, który obecnie wygląda jak z horroru. Kiedyś miejsce to było chlubą miasta, funkcjonując nie tylko jako remiza strażacka, ale także jako sala teatralna i kino. Kino „Uciecha”, wcześniej znane jako „Czary”, było popularne w XX wieku i oferowało różnorodne przedstawienia teatralne oraz organizowało przyjęcia okolicznościowe, przede wszystkim wesela. Sala teatralna na pierwszym piętrze budynku mogła pomieścić aż 500 osób. Niestety, budynek został opuszczony i nie funkcjonuje jako kino od 2002 roku. W przeszłości przeżywał trudności finansowe, które uniemożliwiły utrzymanie go. Po zamknięciu kina przez pewien czas istniała jeszcze restauracja na parterze budynku, ale również ta zniknęła. Dzisiaj to opuszczone miejsce przedstawia sobą smutny, a równocześnie przerażający widok. Wewnątrz pozostało dość sporo pozostałości po dawnym wyposażeniu kina oraz restauracji. Zachowały się również przedmioty po dawnej straży pożarnej, m.in. szafki strażaków, czy napisy na ścianach.

nawiedzone kino
nawiedzone kino
nawiedzone kino

DUCH DZIECKA NADAL NAWIEDZA TO KINO?

W 2011 roku na tyłach budynku doszło do brutalnego morderstwa 14-letniego Damiana, który został zatłuczony deskorolką, przez swojego kolegę z klasy. Według niektórych mieszkańców i łowców duchów, kino nawiedza duch zamordowanego chłopca, który nie może spocząć w pokoju. Zaintrygowani tymi opowieściami postanowiliśmy sami sprawdzić jak się prezentuje sprawa z ewentualnym nawiedzeniem. To co udało nam się zarejestrować na urządzeniach jasno wskazuje, że tutaj straszy. W dodatku teorie, jakoby miał to być duch Damiana się w pewnym sensie potwierdzają. Na naszym urządzeniu zostało wypowiedziane imię zabójcy Damiana, czy to jego duch zareagował na naszą obecność w tym miejscu? My sądzimy, że tak właśnie było, ponieważ słowa, które generowała aplikacja Ghost Tube były zbyt dobrze pasujące do sytuacji i historii tego nawiedzonego kina.

CO SĄDZIMY O TYM MIEJSCU?

To opuszczone i nawiedzone kino kryje w sobie wiele tajemnic i historii, które czekają na odkrycie. Nie wiemy, czy duch Damiana kiedykolwiek znajdzie spokój, ale wiemy, że to miejsce nie jest dla ludzi o słabych nerwach. Jeśli masz odwagę, to odwiedź sam ten obiekt i przekonaj się , co tam się dzieje. Może uda ci się nawiązać kontakt z innym światem tak jak nam, albo przynajmniej poczuć atmosferę tego niezwykłego miejsca. Kino “Uciecha” to nie tylko opuszczony budynek, ale także świadek wielu wydarzeń, które miały miejsce w jego wnętrzu. Od radosnych chwil spędzonych na oglądaniu filmów i przedstawień teatralnych, po tragiczne zbrodnie i niewyjaśnione zjawiska paranormalne. To miejsce ma swoją duszę i charakter, który można odczuć podczas zwiedzania. Niektórzy twierdzą, że kino jest przeklęte i lepiej trzymać się od niego z daleka i my od teraz też tak twierdzimy. Inni uważają, że kino jest cennym zabytkiem i należy go odnowić i przywrócić do życia. A ty co myślisz? Czy chciałbyś odwiedzić to nawiedzone kino i poczuć jego paranormalną atmosferę?

SPRAWDŹ WIĘCEJ OPUSZCZONYCH MIEJSC


Kliknij tutaj

Social Media


Facebook


Twitter


Youtube


Instagram

1 komentarz

  1. Thanks so much for providing individuals with an exceptionally splendid possiblity to read critical reviews from this web site. It can be so sweet and stuffed with a great time for me and my office friends to visit your blog at a minimum 3 times in a week to find out the latest tips you have. And of course, I’m just always contented concerning the terrific pointers you give. Certain 2 facts on this page are clearly the very best I’ve ever had.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top