Opuszczony dom młynarza w którym doszło do tragedii

opuszczony dom młynarza

Tym razem wybraliśmy się do małej miejscowości gdzieś w województwie opolskim, w której stoi budynek starego młyna oraz domu młynarza. W środku o dziwo zachowało się dość sporo artefaktów z dawnych lat oraz energia, która nadal egzystuje w tym miejscu.

ZOBACZ FILM Z TEGO MIEJSCA

YouTube SRC Urbex

Miejsce już od progu roztacza wokół siebie tajemniczą aurę i powoduje niezwykły klimat, klimat grozy. Budynek dawnego młyna funkcjonował do roku 2000, a jego historia sięga średniowiecza. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawisk paranormalnych w tym wypadku wzrasta, biorąc pod uwagę tak długą i bogatą historię tego obiektu.

Do miejsca tego standardowo udaliśmy się po zmroku przez co cały obiekt był jeszcze bardziej tajemniczy i nabrał wyjątkowego klimatu. W środku trafiliśmy na pozostałości po dawnych pracownikach oraz być może samego zarządcy dawnego młynu. Część w której znajduje się faktyczny młyn niestety była już w kiepskim stanie, przez co nie ryzykowaliśmy aby ją dokładnie zwiedzić. Piętro budynku również zostało naruszone zębem czasu, przez co również musieliśmy je skreślić. Jednak pozostałe pomieszczenia nas zaskoczyły nie tylko pod względem pozostawionego wyposażenia, ale również energii która nadal zamieszkuje te mury.

opuszczony dom młynarza
Jedno z pomieszczeń budynku

Początkowo nic nadzwyczajnego się nie działo, ale po jakimś czasie zaczeliśmy czuć że nie jesteśmy tu sami. Nagłe ochłodzenie, które nie było spowodowane temperaturą zewnątrzną, ponieważ w tamtym momencie było ciepło, dziwne głosy i ostrzeżenia padające z jednego z naszych urządzeń, oraz wrażenie cichych kroków, których niestety nie udało się uchwycić na nagraniu. Sytuacje te pozwoliły nam wywnioskować, że w miejscu tym nadal przebywa jakaś energia, sprowadzona tutaj prawdopodonie przez jakąś tragedię, która miała tam miejsce. W samej historii nie trafiliśmy na nic co mogłoby dać nam jakieś wskazówki lub przypuszczenia, nie oznacza to jednak że możemy wykluczyć jego nawiedzenie.

Więcej możecie zobaczyć w filmie powyżej. Jeżeli widziałeś materiał to daj znać, co TY myślisz o tym miejscu.

ZOBACZ WIĘCEJ OPUSZCZONYCH MIEJSC

SOCIAL MEDIA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top