Nawiedzony Żłobek w Gliwicach

nawiedzony żłobek w gliwicach

Opuszczony żłobek w Gliwicach to miejsce kultowe jeśli chodzi o zjawiska paranormalne. Sam budynek powstał prawdopodobnie w latach 50. lub 60. XX wieku. Mieścił się w nim żłobek dla pracowników pobliskiego zakładu „Bumar – Łabędy”. Został opuszczony wraz z upadkiem PRL i od tego momentu popada w coraz większą ruinę.

ZOBACZ FILM Z TEGO MIEJSCA

YouTube SRC Urbex

Opuszczony żłobek w Gliwicach to miejsce kultowe jeśli chodzi o zjawiska paranormalne. Sam budynek powstał prawdopodobnie w latach 50. lub 60. XX wieku. Mieścił się w nim żłobek dla pracowników pobliskiego zakładu „Bumar – Łabędy”. Został opuszczony wraz z upadkiem PRL i od tego momentu popada w coraz większą ruinę. Opuszczony żłobek uzyskał również miano nawiedzonego i jest jednym z bardziej popularnych miejsc, jeśli chodzi o zjawiska paranormalne.

nawiedzony żłobek w gliwicach
W oknach ma się ukazywać szara postać

CO ZAREJESTROWALIŚMY WEWNĄTrZ NAWIEDZONEGO ŻŁOBKA?

Zdaniem okolicznych mieszkańców ma tutaj dochodzić do niewytłumaczalnych zjawisk. Wrzaski z wnętrza obiektu, szare postacie pojawiające się w oknach, duch dziewczynki, który nocami ukazuje się na korytarzach to tylko niektóre z sytuacji jakie mają miejsce w tym opuszczonym miejscu.

Początkowo jak zazwyczaj bywa nasza wyprawa przebiegała dość spokojnie i nic ciekawego się nie wydarzyło. Sam budynek o tej porze roztacza wokół siebie niesamowity i mroczny klimat. Z czasem sytuacja zaczęła się rozkręcać i uzyskiwaliśmy odpowiedzi na zadane przez nas pytania, które były związane z dziećmi. Przypadek? Nie sądzę, zwłaszcza biorąc pod uwagę przeznaczenie jakie spełniał ten opuszczony obiekt.

nawiedzony żłobek w gliwicach
nawiedzony żłobek w gliwicach

Co nawiedza to opuszczone miejsce?

Oczywiście, nie ma pewności, co dokładnie nawiedza żłobek w Gliwicach i każda teoria ma swoje za i przeciw. Niemniej jednak, istnieje wiele raportów o dziwnych i niesamowitych zdarzeniach, które miały tam miejsce. Osobiście uważam, że nie mieliśmy do czynienia z duchem dziecka, który rzekomo miałby się tam ukazywać. Skłaniałbym się raczej do twierdzenia, że było to coś innego, coś co jedynie stwarzało pozory, aby nas zmylić. Bez względu na to, co jest powodem tych zjawisk, warto być ostrożnym i nie zapuszczać się za bardzo w tamtejsze okolice. Zapraszam Cię również do obejrzenia naszego filmu z tamtego miejsca. Być może zauważysz coś, co my mogliśmy przegapić.

ZOBACZ WIĘCEJ OPUSZCZONYCH MIEJSC


ZOBACZ WIĘCEJ

Social Media


Facebook


Youtube


Instagram

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top