Nawiedzona kamienica – Duchy MAŁŻONKÓW

nawiedzona kamienica

Nawiedzona kamienica, położona na skraju wsi, to miejsce, które może wzbudzić fascynacje miłośników zjawisk paranormalnych. Opuszczony budynek roztacza wokół siebie mroczną aurę, która przyciąga uwagę i budzi niepokój. W środku można znaleźć sporo pozostałości po dawnych właścicielach, co dodaje temu miejscu jeszcze więcej tajemniczości.

ZOBACZ FILM Z TEGO MIEJSCA

YouTube SRC Urbex

duchy małżeństwa nadal są w tym miejscu?

Z jednego z pomieszczeń, które szczególnie wyróżniają się w opuszczonej kamienicy, można wywnioskować, że mieszkanie to należało do małżeństwa. Czy zmarli oni w tym miejscu? To jedno z pytań, które zadaliśmy sobie podczas naszej wizyty w tym miejscu. Chociaż nie mamy na to jednoznacznej odpowiedzi, podczas naszych badań udało nam się nawiązać kontakt z duchami, które przypuszczalnie należały do dawnych właścicieli.

nawiedzona kamienica

Zastanawiająca była również ilość odpowiedzi na zadane przez nas pytania, które dotyczyły religii. Czy świadczy to o religijności dawnych mieszkańców? A może prosili o modlitwę? Tego niestety nie byliśmy w stanie określić, jednak niewątpliwie coś tam egzystuje. Nie była to tym razem duża energia, a przynajmniej nie czuliśmy, aby tak było. To, co tam nadal przebywa, zdawałoby się nie było zainteresowane naszą obecnością w tym miejscu.

Jeśli jesteś zainteresowany zjawiskami paranormalnymi, to nawiedzona kamienica to miejsce, które może Ciebie zaciekawić. Jednak pamiętaj, że odwiedzanie takich miejsc może być niebezpieczne i niesie ze sobą ryzyko. To, że tym razem było spokojnie, nie oznacza, że podczas kolejnej wizyty byłoby tak samo. Bądź ostrożny i zawsze respektuj granice tego, co nieznane.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o tym miejscu to zachęcam do obejrzenia naszego filmu. Być może zauważysz coś, co my mogliśmy przegapić.

Sprawdź więcej opuszczonych miejsc


Zobacz więcej

Możesz nas znaleźć również tutaj


Facebook


Youtube


Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top