Nawiedzony Szpital w Starachowicach. Mieszkanie Zła

Nawiedzony Szpital w Starachowicach to miejsce, które nie tyle co nas zaskoczyło, ile sprawiło, że po niedługim czasie chcieliśmy je opuścić. Będąc w środku nasze samopoczucie diametralnie ulegało zmianie, tak jakby coś bez ustanku karmiło się naszą energią. Wydarzenia, które rozgrywały się wewnątrz podczas naszej obecności tam, tylko nas utwierdziły w przekonaniu, że nawiedzony szpital w Starachowicach to miejsce przeklęte.

ZOBACZ FILM Z TEGO MIEJSCA

Nawiedzony Szpital w Starachowicach. Początek

Początki szpitala w Starachowicach sięgają początów XX w. , a dokładniej 1906 roku, kiedy to w Wierzbniku, któy aktualnie wchodzi w granice miasta wybudowano parterowy budynek służący do leczenia szpitalnego. Podczas wojny budynek został zniszczony, jednak wkrótce go odbudowano, oraz rozbudowano. W 1933 roku dyrektorem placówki został doktor Władysław Borkowski, z inicjatywy którego rozpoczęto budowę nowej siedziby szpitala. Obecny budynek, wybudowany w stylu modernistycznym został oddany do użytku w 1950 roku. W 1975 roku dyrektorem naczelnym Zespołu Opieki Zdrowotnej w Starachowicach został doktor Zygmunt Religa, dzięki któremu ww latach 1983-1996 wykonano kolejne budynki szpitala: tunel podziemny do komunikacji z budynkami kuchni, anatomii patologicznej. Wybudowano też kotłownię gazową oraz główne ciągi infrastruktury podziemnej.

Co nawiedza to miejsce?

Wiele ekip, które zajmują się eksploracją opuszczonych miejsc potwierdziło, że w miejscu tym dzieją się dziwne rzeczy. Jakiś czas temu grupa badaczy zjawisk paranormalnych stwierdziła, że miejsce to jest nie tylko nawiedzone, ale ewidentnie w nim straszy. Dlatego również i my postanowiliśmy się tam wybrać, aby przekonać się czy rzeczywiście tak jest. Nie musieliśmy długo czekać, aby stwierdzić że miejsce to jest faktycznie nawiedzone

nawiedzony szpital w starachowicach

Kiedy dotarliśmy pod budynek panował już zupełny mrok. Sam obiekt jest naprawdę spory, i już początkowo budził jakąś grozę swoją bryłą. Po znalezieniu wejścia, weszliśmy do środka i już na wstępie zostaliśmy zaskoczeni. Ktoś zaczął walić w główne drzwi od zewnątrz, przez co musieliśmy jakiś czas zachować spokój, i zaczekać czy sytuacja się bardziej rozwinie. Co dziwne, po wyjrzeniu przez jedne z okien, nikogo na zewnątrz nie dostrzegliśmy. Gdy emocje odrobinę opadły, przeszliśmy do eksploracji całego obiektu, a było co zwiedzać. W środku nie zastaliśmy nikogo, dlatego zaczęliśmy badać obiekt pod kątem zjawisk paranormalnych.

Uderzenia, Głosy i Dziwne Anomalie ze sprzętem

Dobrze nie zaczeliśmy badania, kiedy coś postanowiło dać o sobie znać. Będąc w jednym z korytarzy na piętrze, jakieś parę metrów od nas dał się słyszeć huk, jakby ktoś z impetem kopnął w drzwi. Problem był taki, że nie było to spowodowane przez przeciąg, a żadnej osoby przed nami nie widzieliśmy. Po niedługim czasie, w innym miejscu szpitala sytuacja się powtórzyła, jednak tym razem dźwięk był inny, brzmiał tak, jakby ktoś mocno przydeptał jakiś metal , i tuaj również nikogo nie zastaliśmy, a wszystko rozgrywało się parę metrów od nas. Te wydarzenia sprawiły, że uznaliśmy nawiedzony szpital w Starachowicach za miejsce przeklęte, a to był dopiero początek.

nawiedzony szpital w starachowicach

W pewnym momencie na jednym z korytarzy, dał się słyszeć dźwięk dyktafonu, który się samoistnie uruchomił. Dodam, że był on schowany, i nie było możliwości, aby się sam włączył. W międzyczasie miernik pola elektromagnetycznego zaczął reagować, gdzie od początku wyprawy nie było żadnych wskazań. Czy to energia panująca w tym miejscu, postanowiła się w ten sposób manifestować?

Nawiedzony Szpital w Starachowicach i Satanistyczne Praktyki?

Być może wydarzenia jakie mają tam miejsce są spowodowane przez satanistyczne rytuały, które mogły być odprawiane w tym szpitalu. Oczywiście nie mamy co do tego pewności, jednak w środku natrafiliśmy na sporo symboli nawiązujących do tego typu działań. Być może ktoś dla zabawy, nieświadomie przywołał do tego miejsca tak potężną energię? Bo nie ukrywamy, że to co się tam kryje, nie jest zwykłym duchem. Nawiedzony Szpital w Starachowicach, jest faktycznie nawiedzony, przez coś o wiele silniejszego niż nam się może wydawać.

Więcej informacji na temat szpitala TUTAJ

ZOBACZ WIĘCEJ OPUSZCZONYCH MIEJSC

ODZWIEDŹ NAS NA SOCIAL MEDIACH

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top