Nawiedzone Gospodarstwo Pani Gertrudy

nawiedzone gospodarstwo

W tej relacji pragniemy Was zabrać na wyprawę do pewnego opuszczonego, i jak się z czasem okazało również i nawiedzonego gospodarstwa. Ostatnią mieszkanką tego niezwykle klimatycznego obiektu była starsza pani o imieniu Gertruda. Niestety nie wiemy do końca co się z nią stało, ale bez wątpienia budynek roztacza wokół siebie dziwną aurę, która towarzyszyła nam od samego progu!

Zobacz film z tego miejsca

Co zobaczyliśmy na Miejscu?

Kiedy dotarliśmy na miejsce, byliśmy pod wrażeniem. Sam budynek leżał w szczerym polu, z dala od zabudowań, przez co cała sceneria była niezwykle klimatyczna. Jednak prawdziwy szok przeżyliśmy, kiedy weszliśmy do środka. Wewnątrz zachowało się wszystko, bez wyjątku. Dawno nie trafiliśmy na tak dobrze zachowany obiekt, gdzie nawet łóżko było zaścielone, a cała zastawa ułożona w idealnym porządku! Było to jak prawdziwy powrót do przeszłości.

nawiedzone gospodarstwo
nawiedzone gospodarstwo
nawiedzone gospodarstwo

Czy zarejestrowaliśmy zjawiska paranormalne?

Jeśli chodzi o zjawiska paranormalne, to było niemniej ciekawie. Już na samym wejściu czuliśmy obecność czegoś. Wiedziałem, że to dobry znak i że uda nam się zarejestrować coś ciekawego! Nie myliłem się. Podczas naszej eksploracji dało się słyszeć dziwne dźwięki, a atmosfera coraz bardziej nas przytłaczała. Najbardziej niesamowite było jednak to, co zarejestrowaliśmy w sypialni. Na kamerze SLS udało się uchwycić postać, która stała przy łóżku. Czy była to pani Gertruda? Bardzo prawdopodobne, biorąc pod uwagę to co nagraliśmy w późniejszym czasie. Na pozostałych urządzeniach, m.in. SB 7 udało się uchwycić kilkukrotnie głos starszej kobiety, który był bardzo słaby, ale nie tylko. Mieliśmy wrażenie, że w tym nawiedzonym gospodarstwie coś przebywa razem z nią. Coś co być może nie pozwalało jej na kontakt z nami, i próbowało ją zagłuszyć.

Jak Oceniam to miejsce?

Tak już wspomniałem wyżej to nawiedzone gospodarstwo zrobiło na nas duże wrażenie. Nie tylko pod względem zjawisk paranormalnych, ale również i samej eksploracji. Dawno nie trafiliśmy na tak dobrze zachowany obiekt, w którym nie sposób było się nie nudzić. To opuszczone miejsce przesiąknięte jest wieloma emocjami ludzi którzy w nim mieszkali. Z drugiej strony momentami czuć było nieprzyjemną aurę, która mieliśmy wrażenie coraz bardziej nas osaczała. Czy jest to spowodowane tym co zarejestrowaliśmy? Myślę, że tak, ale zdanie pozostawiam jeszcze Wam. Zapraszam do obejrzenia filmu z tego miejsca, a jeżeli masz jakieś ciekawe spostrzeżenia to zapraszam do komentowania!

ZOBACZ WIĘCEJ OPUSZCZONYCH MIEJSC


Kliknij tutaj

Social Media


Facebook


Twitter


Youtube


Instagram

1 komentarz

  1. Awsome post and right to the point. I am not sure if this is really the best place to ask but do you folks have any thoughts on where to get some professional writers? Thx 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top