Dom, w którym straszy – Duch z opuszczonego domu na wsi

dom w którym straszy

Opuszczone domy często kryją w sobie wiele tajemnic i historii. Niektóre z nich są tak stare, że trudno odtworzyć ich przeszłość. Inne zaś są świadkami dramatycznych wydarzeń, które odcisnęły na takich budynkach swoje piętno. Nie wiemy, czy w domu do którego wybraliśmy się tym razem doszło do jakichś makabrycznych wydarzeń, ale bez wątpienia miejsce to jest nawiedzone.

Zobacz film z tego miejsca

Kontakt z Zaświatami

Dom swoim wyglądem nie prezentował nic nadzwyczajnego, ale właśnie takie miejsca potrafią nas najbardziej zaskoczyć! I w tym wypadku właśnie tak było. Kontakt paranormalny, jaki nawiązaliśmy, był na tyle precyzyjny i jasny, że mogliśmy stwierdzić, z kim mieliśmy do czynienia. Mało tego, byt, z którym się skontaktowaliśmy, pokazał nam dokładne miejsce, w którym zmarł za życia.

Po tym co zarejestrowaliśmy mogliśmy wprost stwierdzić, że był to duch kobiety lub dziewczynki, która mieszkała w jednym z pokoi w tym domu. Nie wiemy, jakie tragiczne wydarzenia mogły mieć tutaj miejsce, jednak po tym co usłyszeliśmy na naszych urządzeniach wynikało, że właśnie w pokoju dziecięcym doszło do śmierci. Głos, który się kilkukrotnie przebijał należał do kobiety lub dziewczynki, która odpowiadała na nasze pytania bardzo precyzyjnie.

Dziwne odgłosy. Czy to była manifestacja?

Poza głosami i odpowiedziami, które zarejestrowaliśmy było coś więcej. Słyszeliśmy dziwne dźwięki dobiegające z wnętrza tego domu, tak jakby ktoś się po nim przechadzał. Od początku eksploracji mieliśmy wrażenie, jakby ktoś wchodził do tego domu, mimo że wokół nikogo nie było. Czy była to manifestacja tej niewidzialnej energii? W tym wypadku nie możemy tego potwierdzić, ale również wykluczyć. Mogło to być jakieś zabłąkane zwierzę, które zadomowiło się w tym opuszczonym domu, jak również energia paranormalna, która w ten sposób chciała zwrócić na siebie uwagę lub nas przegonić.

dom w którym straszy

Dom przesiąknięty Energią

To był jeden z najbardziej intensywnych kontaktów paranormalnych, jakie mieliśmy okazję doświadczyć. Dom ten jest pełen emocji osoby, która w nim zmarła. Jak już wspomniałem wyżej była to kobieta lub dziewczynka, która nie wiadomo z jakiego powodu nadal przebywa w tym miejscu. Co jej nie pozwala odejść z tego miejsca? Być może przywiązanie, ale jakieś nierozwiązane sprawy? Tego się już raczej nie dowiemy.

Jeśli chcesz zobaczyć naszą pełną relację z tego miejsca, zapraszamy do obejrzenia naszego filmu na YouTube. A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych opuszczonych miejscach, które odwiedzamy, śledź nasz blog i nasze media społecznościowe. Do następnego razu!

Zobacz więcej opuszczonych miejsc


Kliknij tutaj


Facebook


Instagram


Youtube

1 komentarz

  1. What’s Happening i am new to this, I stumbled upon this I have found It positively helpful and it has helped me out loads. I’m hoping to contribute & help other customers like its helped me. Good job.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top