Dom w górach – Tutaj Egzystuje Coś złego

dom w górach

Pewnej nocy w środku lasu, w górach trafiliśmy na starą, drewnianą chatkę. Konstrukcja budynku wyglądała na bardzo wiekową i zapomnianą przez czas, a aura jaka się roztaczała wokół tego miejsca była niezwykle klimatyczna, ale również mroczna. Postanowiliśmy przyjrzeć się temu miejscu pod kątem zjawisk paranormalnych, a historia jaką zaczęliśmy odkrywać podczas eksploracji przyprawiła nas o dreszcze.

Zobacz film z tego miejsca

Miejsce z mroczną przeszłością?

Chatkę tą odkryliśmy dzięki Mariuszowi, który zresztą towarzyszył nam w tej wyprawie. Samo miejsce położone jest z dala od jakiejkolwiek cywilizacji, a wokół roztacza się wyłącznie las.

Cała ta sceneria sprawiła, że już od samego początku czuliśmy niezwykłą, mroczną atmosferę. O samym domu nie wiedzieliśmy praktycznie nic, ale bez wątpienia wyglądał na bardzo wiekowy.

Chatka, którą ujrzeliśmy była niewielka i cała drewniana. Wewnątrz zachowało się kilka przedmiotów codziennego użytku m.in. stół czy stara kanapa.

dom w górach
dom w górach
dom w górach

Duch Kobiety nawiedza ten dom

Jeśli chodzi o kwestię nawiedzenia tego obiektu to już od samego początku zaczęło się robić ciekawie. Poza tym będąc w środku tego domku kilkukrotnie słyszeliśmy dziwne odgłosy na zewnątrz, tak jakby ktoś się przechadzał wokół.

Czy były to zwierzęta? Niewykluczone, ale nie byliśmy w stanie tego stwierdzić.

Na urządzeniach, które mieliśmy ze sobą często pojawiał się kobiecy głos. Mieliśmy wrażenie, że z jednej strony nas ostrzega, a z drugiej żali się na swój los. Wspominała również o ciąży, i o tragedii jaka miała mieć miejsce w tym domu.

Jaka to była tragedia? Tego nie zdradziła, ale mogliśmy wysnuć swoje przypuszczenia.

Wydaje mi się, że miała na myśli komplikacje związane z porodem, przez co mogła umrzeć właśnie w tym domu. Jest to oczywiście tylko moja sugestia i domysły związane z tym co udało nam się zarejestrować.

Duch kobiety to nie jedyny byt, który egzystuje w tym starym, górskim domu. Miejsce jest na tyle wiekowe, że mogło się w nim wydarzyć o wiele więcej przykrych i tragicznych sytuacji.

Nasze urządzenia zarejestrowały również inne głosy, a jeden z nich kazał nam wejść na górne piętro. Niestety stan obiektu nam na to nie pozwolił, ale na filmie udało się zarejestrować ciekawe zjawisko.

W pewnym momencie, gdy staliśmy w ciszy mogliśmy dosłyszeć ciche kroki, które dobiegały właśnie z wyższej kondygnacji. Oczywiście wcześniej wykluczyliśmy obecność innych osób czy zwierząt, przez co byliśmy pewni, że właśnie w tej chwili doświadczamy zjawiska paranormalnego.

Wejście na górną kondygnację
Badanie miernikiem pola elektromagnetycznego

Jeśli spodobał Ci się ten wpis to zapraszam do podzielenia się tym w komentarzu. Wpadnij również na nasz kanał YouTube, gdzie możesz zobaczyć film z tej klimatycznej eksploracji.

Social Media


Facebook


Youtube


Instagram

Zobacz więcej opuszczonych miejsc


Kliknij tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top