Nawiedzony Dom Nauczycielki – Co Tutaj Egzystuje?

Ostatnio mieliśmy okazję odwiedzić opuszczony dom nauczycielki, którego istnienie było dla nas tajemnicą. Miejsce to pokazał nam Mariusz, który od dawna interesuje się opuszczonymi miejscami. Wewnątrz domu odnaleźliśmy wiele przedmiotów, które zostały już dotknięte zębem czasu. Przeglądając je, nie mogliśmy oprzeć się wrażeniu, że z każdym z tych elementów związana jest historia nauczycielki, która tutaj mieszkała. Po pewnym czasie, udało nam się wzbudzić zainteresowanie czegoś, co tam egzystuje i nawiązać kontakt z nieznanym duchem. Czy to była tytułowa nauczycielka? 

Zobacz film z tego miejsca

Sekrety opuszczonego domu nauczycielki

Odwiedzając opuszczony dom nauczycielki z Mariuszem mieliśmy okazję przenieść się w czasie i odkryć wiele tajemniczych przedmiotów, jakie pozostały po poprzedniej właścicielce. Przeszukując pomieszczenia, nie mogliśmy oprzeć się wrażeniu, że każdy z tych przedmiotów ma swoją historię – jakby ukryty kod, który mówił nam więcej o życiu tamtej kobiety.

nawiedzony dom nauczycielki


nawiedzony dom nauczycielki


nawiedzony dom nauczycielki

Co egzystuje w tym miejscu?

W opuszczonych domach zazwyczaj skrywają się mroczne tajemnice, które czekają na to, aby je odkryć i nie inaczej było w tym przypadku.

Udało nam się zarejestrować zjawiska sugerujące obecność czegoś nadnaturalnego. Chociaż budynek wydawał się być pusty i opuszczony,  to nadal można było wyczuć specyficzną aurę tego opuszczonego domu.

Nasza ciekawość oczywiście sprawiła, że postanowiliśmy przeprowadzić dogłębne śledztwo. Na kilku z naszych urządzeń udało nam się zarejestrować sytuacje, które wskazywały na to, że miejsce to jest nawiedzone.

Niestety kontakt w tym wypadku był nieco utrudniony, i nie jesteśmy w stanie do końca stwierdzić co nawiedza mury tego opuszczonego domu.

Niewykluczone, że była to nauczycielka, która w przeszłości mieszkała w tym miejscu.

A Ty?

Co sądzisz o tym miejscu i czy chciałbyś je odwiedzić? Daj nam znać w komentarzu 🙂

Zapraszam również do obejrzenia naszego filmu z tej wyprawy. W nim zobaczysz, jak wyglądał ten opuszczony i zniszczony dom, w którym kiedyś mieszkała i nauczycielka. Dowiesz się też, jakich dziwnych i przerażających zjawisk tam doświadczyliśmy.

Czy to były tylko nasze wyobrażenia, czy może naprawdę jest tam coś, co nie daje spokoju? Oceń sam i podziel się swoją opinią.

A jeśli lubisz takie miejsca, to polecamy Ci również nasz blog „Opuszczone miejsca” w którym znajdziesz wiele ciekawych i strasznych historii.

Social Media


Facebook


Youtube


Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top