Dom Mordercy. Tutaj zabił swoich rodziców!

dom mordercy

Niepozorny, opuszczony dom położony w niezwykle klimatycznej scenerii gór. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie jego mroczna przeszłość. W 2012 roku w budynku tym doszło do brutalnego morderstwa. Wówczas to syn zamordował swoich rodziców, a ich ciała porzucił w piwnicy. Powodem takiego stanu rzeczy miały być rzekomo problemy psychiczne sprawcy tej zbrodni, który od dłuższego czasu wyżywał się na rodzinie. Po sprawdzeniu budynku pod kątem zjawisk paranormalnych, bez wątpienia możemy stwierdzić, że wydarzenie to odcisnęło w tym miejscu swoje piętno.

Zobacz film z tego miejsca

Opuszczony dom niczym twierdza

Dostanie się do tego budynku okazało się nie lada wyzwaniem. Położenie obiektu jest wyjątkowo niedogodne. Bliskie sąsiedztwo innych domów mieszkalnych już z góry wykluczało wejście od frontu, także musieliśmy szukać innego dojścia. Postanowiliśmy okrążyć kilka domów i dostać się do naszego celu od tyłu, ale gdybym wcześniej wiedział na co się piszę, być może zaryzykowałbym wejściem od przodu. To był nie tyle las, ile czysty busz, połączony z pagórkowatym terenem, przez który musieliśmy przejść niemalże dwa kilometry. Kiedy dotarliśmy pod dom, sytuacja nabierała coraz większego rozpędu, a małe okienko w piwnicy, które było naszym docelowym wejściem było wisienką na torcie. Wiedziałem już, że przy wyjściu nie popełnię tego błędu drugi raz i wyjdziemy od frontu.

Przejdźmy jednak do tego co zastaliśmy wewnątrz, a było co eksplorować. W domu pozostało niemalże wszystko, od pełnego wyposażenia kuchni po salon. Widać, że wcześniej nikt tutaj nie trafił, a wszystko od czasów morderstwa było wręcz nietknięte. Świadomość tego co się tutaj wydarzyło i te wszystkie przedmioty, które pozostały w tym miejscu sprawiło, że mimo dnia czuć było klimat grozy.

dom mordercy
salon na piętrze

Wydarzenia z przeszłości pozostawiły swój ślad

Po początkowym sprawdzeniu tego opuszczonego domu postanowiliśmy jak zwykle zbadać to miejsce pod kątem zjawisk paranormalnych. Biorąc pod uwagę zbrodnię do jakiej doszło w tym miejscu, byliśmy niemal pewni, że uda nam się zarejestrować coś ciekawego. Zaczęliśmy od górnych pięter, jednak tutaj nie doświadczyliśmy niczego nadzwyczajnego. Sytuacja zaczęła zmieniać kierunek, gdy zbliżaliśmy się do piwnicy, czyli miejsca w którym doszło do tego morderstwa, i gdzie zostały porzucone ciała. Najbardziej przełomowym momentem była chwila, w której po zadaniu przez nas pytania – Czy w tym miejscu doszło do zbrodni? , padła odpowiedź – Być może. Była to nie jedyna odpowiedź na nasze pytania, ale najbardziej pasująca do wydarzeń jakie się tutaj rozegrały. Budynek zrobił na nas spore wrażenie, nie tylko pod względem paranormalnym, ale również po tym w jak dobrym stanie się zachował. Kiedy ewakuowaliśmy się już z tego opuszczonego domu, tak jak wcześniej wspomniałem wyszliśmy od frontu, bez przypału.

Zobacz więcej opuszczonych miejsc!


ZOBACZ WIĘCEJ

Social Media


Facebook


Twitter


Youtube


Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top