Bunkier Śmierci – Zginęła w Straszny Sposób

Tajemniczy, położony bezpośrednio w pobliżu torów kolejowych bunkier stał się celem naszej kolejnej wyprawy w poszukiwaniu zjawisk paranormalnych. Miejsce to wybraliśmy nieprzypadkowo. Jego mroczna przeszłość i to co wydarzyło się wewnątrz tego obiektu było powodem, dla którego postanowiliśmy się mu bliżej przyjrzeć.

Zobacz film z tego miejsca

Miejsce Okropnej tragedii

Stary bunkier w Raciborzu położony w sąsiedztwie torów kolejowych to miejsce, o którym brak jakichkolwiek informacji w internecie. Jako mieszkaniec Raciborza dowiedziałem się o nim zupełnie niedawno za sprawą tragicznych wydarzeń jakie miały tutaj miejsce.

Z tego co pamiętam w tej okolicy było sporo opuszczonych budynków kolejowych, które aktualnie nie istnieją. Wydaje mi się, że ten bunkier był częścią tego kompleksu i służył być może jako schronienie dla pracowników kolei.

Oczywiście są to tylko moje przypuszczenia i jak uda mi się czegoś więcej dowiedzieć w kontekście jego historii to na pewno zaktualizuję ten tekst.

Wracając do mrocznej przeszłości tego miejsca…

W marcu 2022 roku w tym pustostanie wybuchł pożar, w którym zginęła 51-letnia kobieta. Z relacji jaką możemy przeczytać w internecie wynika, że znajdowała się ona na końcu pomieszczenia i nie udało jej się ewaukować.

bunkier
Pozostałości materaca

Z moich osobistych relacji mogę dodać, że kobieta ta była osobą bezdomną. Moja znajoma jej nawet pomagała, a także przynosiła jedzenie i odzież. Pomogła jej również w sprawie bezdomności, i chwilowo kobieta ta trafiła do zakładu opiekuńczego, jednak nie na długo.

Po jakimś czasie postanowiła wrócić do swego wcześniejszego położenia i „zamieszkała” w tym bunkrze. Rzekomo miała spać, gdy doszło do tego pożaru przez co nie zdążyła się ewakuować.

Nawiązaliśmy Kontakt z Ofiarą?

To była nasza druga wizyta w tym opuszczonym obiekcie ponieważ miejsce to, a raczej jego niematerialna strona wywarły na nas tak duże wrażenie, że postanowiliśmy wrócić.

Kiedy byliśmy tam pierwszy raz w dzień udało nam się zarejestrować bardzo ciekawe anomalie paranormalne, który sugerowały, że egzystuje tutaj duch kobiety. I w tym miejscu mogę wykluczyć jakiekolwiek działania naszej podświadomości, ponieważ na jednym z naszych urządzeń (SB 7) jasno było słychać głos kobiety.

bunkier

Tym razem wybraliśmy się tutaj po zmroku, aby jeszcze raz zbadać tajemnice tego bunkra i jego mroczną przeszłość. Po rozpoczęciu śledztwa paranormalnego nie musieliśmy długo czekać na efekty.

Na naszych urządzeniach można było usłyszeć kilka głosów co wskazywało na to, że w miejscu tym egzystuje więcej bytów. Natomiast jeden głos przebijał się szczególnie i ewidentnie należał do kobiety, która dała nam do zrozumienia, że nie chce stąd odejść.

Po jakimś czasie nasze czujniki pola elektromagnetycznego zaczęły reagować. Do tego wszystkiego po chwili dało się słyszeć dziwne szepty, które nie pochodziły z żadnego z urządzeń. Dźwięki te należały do kobiety. Wykluczyliśmy jakiekolwiek osoby trzecie, więc nie było mowy o tym żeby ktoś z nami tam był.

Sądzimy, że była to kolejna manifestacja ducha tej tragicznie zmarłej kobiety…

Jesli chcesz bardziej zbadać ten temat to zapraszam Cię do obejrzenia naszego filmu z tego miejsca. Daj znać w komentarzu jakie są Twoje odczucia względem tych sytuacji, które udało nam się zarejestrować.

Zobacz więcej opuszczonych miejsc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top