Bunkier Satanistów. Miejsce Zbrodni w Środku Lasu

bunkier satanistów

Bunkier satanistów został tak nazwany nie z byle powodu, ponieważ w tym miejscu doszło do tragicznej w skutkach zbrodni na tle satanistycznym. Cała tragedia miała miejsce w nocy z 2 na 3 marca 1999 roku. Dwójka nastolatków zasztyletowała dwóch własnych kolegów (Kamila i Karine), w celu oddania ofiary diabłu i trafienia do piekła. Oboje sprawcy chcieli odebrać życie również sobie, jednak nie starczyło im do tego odwagi

bunkier satanistów

Bunkier Satanistów. Zabawa czy opętanie?

Nikt nie wiedział co się działo w bunkrze. Na ślad grupy, która spełniała wszelkie cechy sekty, policja natrafiła już po przerażającej zbrodni, gdy okazało się, że krąg wyznawców szatana oraz mrocznych zabaw wcale nieograniczał się tylko do sprawców zabójstwa i ich ofiar. W bunkrach bywało wielu młodych ludzi. Nie wszyscy jednak traktowali to jak zabawę.

bunkier satanistów

Po całej zbrodni z 1999 roku owy bunkier satanistów jak i las otaczający go jest nazywany przez niektórych nawiedzonym. W miejscu już było wiele ekip, które zarejestrowały paranormalne anomalie. Przez ten fakt i my postanowiliśmy zbadać te miejsce pod kątem aktywności nadprzyrodzonej.

Głęboko ukryty w lesie

Gdy przyjechaliśmy na miejsce nie było widać wokół nas nic oprócz drzew i liści na ziemi. Po krótkiej chwili zaczeliśmy się przygotowywać do eksploracji, wzieliśmy sprzęt, kamery, latarki i szukaliśmy owego bunkra satanistów. Było ciemno, zimno, a klimat był mroczny. Po klikunastu minutach marszu natrafiliśmy na nasz cel, którym był bunkier satanistów. Wejście było nadzywczaj proste, ponieważ była dziura umożliwiająca wejście do środka bunkra. Gdy byliśmy już w środku rozejrzeliśmy się chwile i natrafiliśmy na różne symbole satanistyczne w pomieszczeniu gdzie odbyła się zbrodnia. Odwrócone krzyże oraz łacińskie sentencje, nieporadnie przetłumaczone z języka polskiego dodawały mrocznego klimatu. Jedna z nich głosiła: „ Ta podwójna ofiara dobra jest dla miejsca dwóch żyć.”

bunkier satanistów

Opracowanie tekstu: Jacob Urbex

ZOBACZ WIĘCEJ OPUSZCZONYCH MIEJSC

ODZWIEDŹ NAS NA SOCIAL MEDIACH

ZOBACZ FILM Z TEGO MIEJSCA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top