Nawiedzony dom Przy Myśliwskiej 6

Samotny, tajemniczy dom położony wśród pól w pobliżu torów kolejowych już od kilku lat nas intryguje. Miejsce to roztacza wokół siebie mroczną aurę i sprawia, że nieustannie pojawiają się pytania o jego przeszłość oraz ukryte sekrety skrywane za zamkniętymi drzwiami. Co więcej, to, co doświadczyliśmy za każdym razem, kiedy znaleźliśmy się w jego otoczeniu, sprawia, że historia tego miejsca jest o wiele głębsza i bardziej mroczna niż mogłoby nam się wydawać.

Dom, Którego Historia Milczy

Jeśli chodzi o historię tego domu, niestety nie posiadamy żadnych informacji na ten temat, gdyż sami jej nie znamy. W sieci brakuje jakichkolwiek wzmianek o tajemniczym budynku pośród pól, a okoliczni mieszkańcy nie są skorzy do rozmów o tym miejscu.

Skoncentrujemy się jednak na naszych osobistych doświadczeniach związanych z tym miejscem oraz na wynikach naszego ostatniego śledztwa paranormalnego, które udało nam się przeprowadzić pod tym budynkiem.

To nie miało prawa sie wydarzyć

Zapomniany, samotny dom w polu zaintrygował nas już kilka lat temu, zanim rozpoczęliśmy projekt SRC Urbex. Pierwsze wzmianki dotyczące tego miejsca usłyszałem od mojego dobrego kumpla Adama. Z jego relacji wynikało, że w okolicy tego budynku dochodzi do tajemniczych i niewytłumaczalnych zdarzeń.

Opowiedział mi, że podczas długiego spaceru ze swoją ówczesną dziewczyną przechodzili obok tego domu, ponieważ zmierzali na imprezę do sąsiedniej wsi. Zainteresowani specyficznym wyglądem budynku postanowili się zatrzymać w jego okolicy, aby odpocząć przed dalszą podróżą.

nawiedzony dom

Już wtedy budynek ten był opuszczony, a wszystkie możliwe wejścia zostały szczelnie zamurowane. Zabezpieczenia były na tyle solidne, że z góry można wykluczyć, żeby ktokolwiek dostał się do środka.

Z każdym krokiem w kierunku domu, napięcie rosło. Ciszę przerywał jedynie szelest suchych liści pod ich stopami i odległy szum wiatru.

Nagle, wyraźnie usłyszeli kroki dochodzące z wnętrza budynku. Zamarli, nasłuchując czy coś im się nie przesłyszało. Dźwięk był ciężki, miarowy, zdecydowanie nie przypominał kroków zwierzęcia. Serca waliły im jak młotem, a oddech stał się płytki i urywany.

Dziewczyna Adama, bladnąc, złapała się za rękę chłopaka. Po chwili poczuła słaby zawrót głowy, a potem coś ciepłego spłynęło jej po wardze. Gdy uniosła dłoń do twarzy, zobaczyła krew. Przeraziła się, a strach natychmiast udzielił się Adamowi.

Nie zastanawiając się dłużej, odwrócili się i postanowili oddalić od tego miejsca.

Manifestacja Niewidzialnej siły

Kolejna historia o jakiej chciałbym Wam opowiedzieć przydarzyła mi się osobiście. Pewnego dnia kiedy wracałem ze znajomymi z imprezy przechodziliśmy obok tego domu.

Postanowiliśmy podejść, aby przyjrzeć się bliżej temu mrocznemu miejscu, gdy w pewnym momencie coś rzuciło we mnie kamieniem. Nie był to nikt z nas, ponieważ kamień został wyrzucony jakby od strony domu mimo, że nikogo tam nie było.

Tak nas to przeraziło, że czym prędzej postanowiliśmy się oddalić od tego miejsca.

Tajemnicze Krzyże Przed Domem

Miejsce to jest pełne skrywanych tajemnic, a jedną z najbardziej przerażających jest historia o trzech krzyżach, które miały się znajdować przed tym domem.

nawiedzony dom

Według niej na pagórku znajdującym się przed domem usytuowane były trzy drewniane, ręcznie robione krzyże. Nie posiadały jednak żadnych tabliczek upamiętniających. Co więc miały symbolizować?

Czyjąś śmierć w tym miejscu? A może ktoś został tam pochowany? Tego niestety nie wiemy, gdyż nim tam przybyliśmy po raz pierwszy, już ich nie było.

Powrót do nawiedzonego domu i śledztwo paranormalne

Minęło kilka lat, a pamięć o tym miejscu nie dawała nam spokoju. Próbując rozwiązać tę zagadkę, próbowaliśmy dowiedzieć się czegoś więcej od sołtysa miejscowości, w której znajduje się ów dom, jednak niestety bezskutecznie.

Ostatecznie postanowiliśmy wybrać się tam z kamerą oraz specjalistycznym sprzętem. Przy domu znaleźliśmy się w okolicach godziny 23:00. Od razu po przybyciu na miejsce poczuliśmy znajome, nieprzyjemne uczucie, które towarzyszyło nam do końca pobytu.

nawiedzony dom

Po dokładnej eksploracji wokół domu, utwierdziliśmy się w przekonaniu, iż wejście do środka jest absolutnie niemożliwe. Czym prędzej więc wzięliśmy się za śledztwo paranormalne, które tylko potwierdziło, że coś złego czai się w tym domu.

Według niego, coś lub ktoś nas sobie „przypominał” oraz odradzał wejście do środka budynku. Ta wiadomość zmroziła nas na tyle, że postanowiliśmy zakończyć śledztwo i wrócić do domu. Po dziś dzień, samotny, opuszczony dom wywiera na nas niesamowite wrażenie, a jego tajemnice pozostają nieodkryte.

ZOBACZ WIĘCEJ OPUSZCZONYCH MIEJSC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top