Las samobójców w Pszowie. Tutaj wieszali się ludzie!

Las samobójców

Pewnie wielu z was kojarzy słynny las samobójców w Japonii, a czy wiecie że w naszym kraju również są takie miejsca? W niewielkim mieście na Śląsku — Pszowie znajduje się klimatyczny las, w którym dochodzi do przerażających rzeczy. W lesie tym wielu ludzi popełniło samobójstwo głównie poprzez powieszenie. My wybraliśmy się tam, aby sprawdzić czy dusze tych ludzi nadal są tam uwięzione. To co udało nam się zarejestrować ewidentnie wskazuje, że mieliśmy do czynienia z niewyjaśnioną energią.

Zobacz film z tego miejsca

Skąd się wzięły zjawiska paranormalne w tym miejscu?

Żeby odpowiedzieć sobie na to pytanie musimy się wrócić do czasów II wojny światowej. W tym miejscu przebiegał front gdzie rozgrywały się zacięte walki. Jest jednak jedna historia, która okazuje się niezwykle mroczna i która być może miała szczególny wpływ na to co obecnie dzieje się w tym miejscu. Wiadomości, które teraz przedstawię pochodzą z osobistych relacji osób z którymi rozmawiałem. Próżno szukać tych informacji w internecie.

Las samobójców
Źródło pixabay.com

Było to prawdopodobnie w roku 1945 kiedy wojna dobiegała końca. Wtedy to wojska sowieckie dorwały jednego z niemieckich żołnierzy i właśnie w tym lesie postanowili go torturować ze szczególnym okrucieństwem. Wydaje nam się bardzo prawdopodobne, że jedną z istot która postanowiła się z nami skontaktować był duch owego zamordowanego żołnierza.

Pradawna energia zamieszkuje ten las?

Po naszych doświadczeniach związanych z badaniem tego miejsca pod kątem zjawisk paranormalnych jesteśmy w stanie dodatkowo stwierdzić, że w miejscu tym przebywa energia o wiele starsza niż nam się wydaje. Sądzimy, że właśnie ta energia przyciąga potencjalnych samobójców do tego miejsca.

Jeżeli widziałeś ten film to daj znać w komentarzu co myślisz o tym miejscu. Masz swoje sugestie to podziel się nimi z nami tutaj.

Zobacz więcej opuszczonych miejsc!
Odwiedź nas również w social mediach

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top